CTDR6F-821K
MFR.Part #
CTDR6F-821K
JLCPCB Part #
C6491187
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
104mΩ 820uH 9.4A ±10% Plugin,D=50.8mm Power Inductors ROHS