CTRL5480F-1-153K
MFR.Part #
CTRL5480F-1-153K
JLCPCB Part #
C6161341
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
110Ω 15mA 15mH 31mA ±10% Plugin,D=5.7mm Power Inductors ROHS