CTTF0402F-3N9S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTTF0402F-3N9S
JLCPCB Part #
C5607162
Package
0402
Description
13@500MHz 3.9nH 340mA 500mΩ 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS