CTFCF-821K
MFR.Part #
CTFCF-821K
JLCPCB Part #
C6146406
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
270mA 6.3Ω 820uH ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS