CTTF0402F-1N2C
MFR.Part #
CTTF0402F-1N2C
JLCPCB Part #
C6539235
Package
0402
Description
1.2nH 100mΩ 13@500MHz 6GHz 700mA 0402 Inductors (SMD) ROHS