CTSL1112F-150M
MFR.Part #
CTSL1112F-150M
JLCPCB Part #
C6490845
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
15uH 29mΩ ±20% Plugin,D=11.2mm Power Inductors ROHS