CTSCH110DF-820L
MFR.Part #
CTSCH110DF-820L
JLCPCB Part #
C6145880
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.26A 160mΩ 82uH ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS