CTDR5F-122K
MFR.Part #
CTDR5F-122K
JLCPCB Part #
C6491167
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.2mH 195mΩ 5.5A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS