CTSCH110DF-151L
MFR.Part #
CTSCH110DF-151L
JLCPCB Part #
C6145872
Package
Plugin,D=10mm
Description
150uH 230mΩ 900mA ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS