CTSCH110DF-181L
MFR.Part #
CTSCH110DF-181L
JLCPCB Part #
C5603846
Package
Plugin,D=10mm
Description
180uH 260mΩ 820mA ±15% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS