P6SMB220A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
P6SMB220A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975486
Package
SMB
Description
1.8A 185V 220V 328V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS