CMSH3-20M BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMSH3-20M BK PBFREE
JLCPCB Part #
C5969755
Package
SMB
Description
20V 3A 500uA@20V 550mV@3A SMB Schottky Diodes ROHS