6000-101K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
6000-101K-RC
JLCPCB Part #
C6457423
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.4A 100uH 280mΩ ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS