CTRL5480F-5-153K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-153K
JLCPCB Part #
C6161372
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
15mH 165mA 8.3Ω ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS