CTRL5480F-4-8R2K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-8R2K
JLCPCB Part #
C5603762
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
2.6A 26mΩ 8.2uH 9.5A ±10% 插件,D=11.4mm Power Inductors ROHS