CTRL5480F-4-332K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-332K
JLCPCB Part #
C6490793
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
3.3mH 3.7Ω 300mA 480mA ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS