CTH6VF-150K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH6VF-150K
JLCPCB Part #
C17281577
Package
Plugin,D3.5xL10mm
Description
1.2A 13MHz 150mΩ 15uH 790mA ±10% Plugin,D3.5xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS