CTR1330F-471K
MFR.Part #
CTR1330F-471K
JLCPCB Part #
C5580143
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
36mA 42Ω 470uH ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS