3SMC33CA BK PBFREE
MFR.Part #
3SMC33CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667390
Description
33V 3kW@10/1000us 42.2V 53.3V 56.2A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS