CTH6VF-1R0K
MFR.Part #
CTH6VF-1R0K
JLCPCB Part #
C17184705
Description
190MHz 1uH 20mΩ 3.3A 3A ±10% Plugin,D3.5xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS