CTRFB0810F-122K
MFR.Part #
CTRFB0810F-122K
JLCPCB Part #
C5580152
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.2mH 2.8Ω 400mA ±10% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS