CTLL1608F-47NS
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLL1608F-47NS
JLCPCB Part #
C5603033
Package
0603
Description
1.2GHz 18@800MHz 300mA 47nH 900mΩ 0603 Inductors (SMD) ROHS