CTML1206F-1R0K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTML1206F-1R0K
JLCPCB Part #
C6145805
Package
1206
Description
100mA 1uH 400mΩ 45@10MHz 75MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS