CTML0603F-5R6M
MFR.Part #
CTML0603F-5R6M
JLCPCB Part #
C7116131
Package
0603
Description
1.5Ω 22MHz 35@4MHz 5.6uH 5mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS