CTML0603F-5R6K
MFR.Part #
CTML0603F-5R6K
JLCPCB Part #
C5973729
Package
0603
Description
1.5Ω 22MHz 35@4MHz 5.6uH 5mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS