CTML0603F-2R2M
MFR.Part #
CTML0603F-2R2M
JLCPCB Part #
C6162139
Description
1.1Ω 15mA 2.2uH 35@10MHz 50MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS