CTMC1812SF-5R6K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTMC1812SF-5R6K
JLCPCB Part #
C5973704
Package
1812
Description
1.1Ω 300mA 5.6uH ±10% 1812 Power Inductors ROHS