CTLL1608F-FH18NK
MFR.Part #
CTLL1608F-FH18NK
JLCPCB Part #
C5973557
Description
12@100MHz 18nH 2.4kHz 350mΩ 600mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS