MPH160809S2R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPH160809S2R7MT
JLCPCB Part #
C6097329
Package
0603
Description
180mA 2.7uH 425mΩ 90MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS