CTLL1608F-FH12NJ
MFR.Part #
CTLL1608F-FH12NJ
JLCPCB Part #
C5973551
Description
12@100MHz 12nH 2.6kHz 280mΩ 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS