CTLL1005SF-20NK
MFR.Part #
CTLL1005SF-20NK
JLCPCB Part #
C5973529
Package
0402
Description
20nH 2GHz 300mA 600mΩ 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS