CTIHSM4825F-220L
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTIHSM4825F-220L
JLCPCB Part #
C5973496
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.02A 152mΩ 22uH ±15% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS