CTLL1005SF-68NK
MFR.Part #
CTLL1005SF-68NK
JLCPCB Part #
C6146559
Package
0402
Description
1.4Ω 180mA 68nH 750MHz 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS