CTLL1005SF-15NK
MFR.Part #
CTLL1005SF-15NK
JLCPCB Part #
C7234293
Package
0402
Description
15nH 2.3GHz 300mA 500mΩ 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS