CTIHSM5832F-560K
MFR.Part #
CTIHSM5832F-560K
JLCPCB Part #
C6491371
Package
SMD,16.2x8.1mm
Description
1.71A 236mΩ 56uH 900mA ±10% SMD,16.2x8.1mm Power Inductors ROHS