CTLL1005F-FH27NJ
MFR.Part #
CTLL1005F-FH27NJ
JLCPCB Part #
C6538803
Package
0402
Description
27nH 2GHz 300mA 800mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS