CTLL1005F-FH47NJ
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLL1005F-FH47NJ
JLCPCB Part #
C5973524
Package
0402
Description
1.2Ω 1.4GHz 150mA 47nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS