1.5SMC12CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC12CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1982594
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 10.2V 12V 16.7V 5uA 90A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS