CTH8VF-331K
MFR.Part #
CTH8VF-331K
JLCPCB Part #
C17279669
Description
1.5A 1.6A 210mΩ 2MHz 330uH ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS