CTH8RF-820K
MFR.Part #
CTH8RF-820K
JLCPCB Part #
C5579696
Package
Plugin,D=11.9mm
Description
2A 3.1A 60mΩ 82uH ±10% 插件,D=11.9mm Power Inductors ROHS