CMSH3-100 BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMSH3-100 BK PBFREE
JLCPCB Part #
C6154074
Package
SMC
Description
100V 3A 500uA@100V 800mV@3A SMC Schottky Diodes ROHS