CTH7VF-680K
MFR.Part #
CTH7VF-680K
JLCPCB Part #
C17437454
Description
1.5A 140mΩ 68uH 7MHz 800mA ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS