CTH7VF-681K
MFR.Part #
CTH7VF-681K
JLCPCB Part #
C17359431
Description
1.6Ω 1MHz 250mA 490mA 680uH ±10% 插件,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS