CTH7VF-120K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH7VF-120K
JLCPCB Part #
C17580523
Package
Plugin,D6.8xL15.3mm
Description
1.3A 12uH 16MHz 3.6A 40mΩ ±10% 插件,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS