CTLL1005F-FH68NJ
MFR.Part #
CTLL1005F-FH68NJ
JLCPCB Part #
C6538805
Package
0402
Description
1.1GHz 1.5Ω 100mA 68nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS