CTH7VF-471K
MFR.Part #
CTH7VF-471K
JLCPCB Part #
C17270950
Description
1.2Ω 2MHz 320mA 470uH 590mA ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS