CTH7RF-5R6K
MFR.Part #
CTH7RF-5R6K
JLCPCB Part #
C5634436
Package
Plugin,D=7.6mm
Description
1.3A 20mΩ 5.6A 5.6uH ±10% 插件,D=7.6mm Power Inductors ROHS