CTH6VF-1R8K
MFR.Part #
CTH6VF-1R8K
JLCPCB Part #
C17602427
Description
1.8uH 150MHz 2.1A 2.9A 20mΩ ±10% Plugin,D3.5xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS