CTH6VF-2R2K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH6VF-2R2K
JLCPCB Part #
C17370694
Package
Plugin,D3.5xL10mm
Description
130MHz 2.2uH 2.6A 2A 30mΩ ±10% 插件,D3.5xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS