SDE0805A-6R8M
MFR.Part #
SDE0805A-6R8M
JLCPCB Part #
C6671543
Package
SMD,7.8x7mm
Description
3.2A 48mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS